Drymades Hotel & Bungalow

Vende të lira të punës - Dhërmi

	 	 

Drymades Header

Drymades Bungalows

Aktivitet i perbere nga: Hotel me 37 dhoma
Restorant peshku buze detit me 60 tavolina
Beach bar ne Plazh me 100 shezllone

Kemi hapur dyert per rekrutime:

Financa

 • Financier
 • Ndihmes Financier
 • Magazinier

Restaurant

Salla

 1. Shef Salle/ Kryekamarier
 2. Kamarier/e Restorant (me perparesi eksperienca e meparshme ne restorante peshku)
 3. Ndihmes Kamarier Restoranti
 4. Kasier
 5. Hostess
 6. Banakier/e

Kuzhina

 • Chef kuzhine
 • Kuzhinier (2)
 • Kuzhinier - Antipasta të ftohta
 • Ndihmës Kuzhinier - Antipasta të ftohta
 • Ndihmës kuzhinier - Sallata
 • Skarist
 • Picajol
 • Pastrim
 • Pastrues peshku
 • Ndihmës Pastrues Peshku
 • Pastrues pjatash
 • Pjatalarës
 • Sanitari
 • Mirëmbajtjës

Beach Bar

 1. Kamarier/e Beach Bari (me perparesi eksperienca e meparshme ne sezone verore jashte ose brenda vendit)
 2. Barist/e
 3. Ndihmes Banakier/e
 4. Hostess

Hotel

 • Recepsion (2 vende)
 • Sanitare (5 vende)

Perparesi perbën:

 • Eksperienca
 • Gjuhet e huaja
 • Soft skills (komunikim, puna ne grup, etj)
 • Gjinia femerore

Dergoni CV-n tuaj ne adresen: info@drymades.al ose https://drymades.al/career/
Per informacione +355 69 600 5700

Vendodhja: Dhërmi

Pagesa: Paga kompetitive në tregun Shqipëtar

Përshkrimi i punës: Standarte sipas pozicionit

Benefite:

 • Pagesa mujore + Benefite
 • Pozicionet jane sezonale por edhe afatgjata ne baze te pozicionit
 • Kontratë pune e rregullt
 • Trajnim perpara dhe gjate punesimit nga profesioniste
 • Siguracione të mbuluara nga punëdhënësi
 • Ushqim dhe akomodim i mbuluar nga punëdhënësi

Drymades Footer

Shikime 4819
Kategoria Hoteleri
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Gjithë Kosovën
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC