Prince Coffee Shop

Pastruese, Gotalarës

	 	 

Prince coffe Shop kerkon:

  • Pastruese

Lokacioni: Prishtinë, te Grandi

Kriteret:

  • Te jete me Vendbanim ne Prishtine.
  • Mosha mbi 18 vjet.

Dhe Prince Caffee Shop kerkon:

  •     Gotalares 

Lokacioni: Prishtinë, Albi Mall 

Kriteret:

  • Te kete pervoje pune se paku 1 vit.
  • Mosha mbi 18 vjet.

Te interesuarit mund te na kontaktojne permes numrit te kontaktit: 048-224-225

Shikime 1583
Kategoria Të tjera
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC