1
PREMIUM PLUS
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 


Linku:https://hr.techtonic-ks.com/index.php?dispatch=job_board.view&job_id=2
Email për aplikim: hr@technotonic-ks.com
Numri i telefonit: 049 555 530

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 22/06/23 (14 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet