1
PREMIUM PLUS
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Linku për aplikim: https://hr.techtonic-ks.com/index.php?dispatch=job_board.view&job_id=5
Numri i telefonit: 049 555 530
Email: hr@techtonic-ks.com

Shikime 1,591
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 22/06/23 (23 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet