Shitëse (2)

Agrocoop Group SH.P.K
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

KONKURS PUNE

Agrocoop shpall dy (2) vende të lira pune në dyqanin tone (Gerbera Flowershop) në Prishtina Mall si:

  • Shitëse

Kriteret për aplikim:

  • Të keni përvojë pune në pozitën e kërkuar
  • Të keni aftësi organizimi dhe komunikimi
  • Të keni motivim dhe angazhim për punë
  • Aplikantët me njohuri të gjuhës angleze kanë përparësi

Të gjithë të interesuarit duhet të dërgojnë CV-në në :

  • info@agrocoop-ks.com

ose na kontaktoni në celular:

  • 049 780 337

 

Shikime 1,683
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 18/02/23 (22 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management