Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

KONKURS PUNE

Bonatti shpall dy (2) vende të lira pune në dyqanin tone në Prishtina Mall si:

  • Shitëse

Kriteret për aplikim:

  • Të keni përvojë pune në pozitën e kërkuar
  • Të keni aftësi organizimi dhe komunikimi
  • Të keni motivim dhe angazhim për punë
  • Aplikantët me njohuri të gjuhës angleze kanë përparësi

Të gjithë të interesuarit duhet të dërgojnë CV-në në :

  • bonattikos@gmail.com

ose na kontaktoni në celular:

  • 049 875 555

Shikime 1,350
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 19/02/23 (23 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management