PREMIUM PLUS

Shitës/e, Arkatar/e, Financier/e, Zyrtar/e i/e Burimeve Njerëzore, Agronom/e

Mr. Bricolage
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Mr.Bricolage është një histori solidariteti dhe sipërmarrësish vizionarë dhe përpara popullarizimit të termit "Bëje vetë", Shoqata Kombëtare e Promovuesve të Bëje Vetë (ANPF), e cila qe nga vitet e 80-ta u quajt Mr.Bricolage dhe u krijua nga 13 dyqane të pavarura harduerike në rajonin e Orléans, Francë. Fryma e sipërmarrjes është pjesë e ADN-së sonë dhe ka qenë suksesi ynë për më shumë se 50 vjet.

Sot, Grupi ynë është krenar që është rrjeti më i madh lokal i dyqaneve DIY në Francë, me një markë të fortë që shkëlqen në mbarë botën dhe më e fundit është Prishtina.

Ne do të jemi më se të lumtur t'ju mirëpresim në aventurën tonë më të re, prandaj ne ju ftojmë të i bashkangjiteni ekipit tonë në pozitat si më poshtë:

  • Shites/e
  • Arkatare
  • Financier
  • Burime Njerzore
  • Agronom

Lokacioni: Prishtina Mall

Për të aplikuar, dergo CV-në tënde ne email adresën: hr@mr-bricolage.al

Shikime 5,163
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 08/02/23 (12 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management