Menaxher/e, Shitës/e

Greyder
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

KONKURS PUNE
(Lokacioni:Prishtina Mall)

GREYDER me rastin e hapjes të dyqanit në PRISHTINA MALL shpallë konkurs - vende të lira pune për pozitat:

  • Menaxher/e,
  • Shitës/e

Ne ofrojmë:

  • Orar fleksibil të punës,
  • Mundësi reale të zhvillimit profesional, dhe
  • Pagë konkuruese

Të interesuarit mund ta dërgojnë CV-në e tyre në: greyderkosova@gmail.com
Afati për aplikim deri me datë: 10.02.2023

Shikime 4,114
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 10/03/23 (42 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management