Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

 

Shitës/e në JYSK Prishtina Mall

Konkurs pune në JYSK Prishtina Mall Nxitoni! Kanë mbetur vetëm edhe disa vende të lira.

Nëse keni aftësi të mira në shitje, shërbim ndaj konsumatorit dhe dëshironi të zhvilloni karrierën tuaj, atëherë aplikoni si Shitës/e duke dërguar CV-në tuaj në 𝐡𝐫@𝐣𝐲𝐬𝐤-𝐤𝐬.𝐜𝐨𝐦 dhe përfitoni nga benefitet që JYSK ofron.


Afati për aplikim: 05 - 31.01.2023

Shikime 5,459
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 31/01/23 (4 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management