Viva Fresh Store

Vende të lira të punës (Han të Elezit)

	 	 

SË SHPEJTI HAPET PIKA E RE TEK HANI I ELEZIT

Kompania Viva Fresh Store shpall konkurs për pozitat :

Market:

 • Menaxher/e,
 • Zv. Menaxher/e,
 • Department Menaxher/e,
 • Pranues malli
 • Përgjegjës i çmimeve
 • Arkatare Administrative,
 • Arkatare,
 • Sektorist/e,
 • Shitëse mishi,
 • Kasap,
 • Depoist.

Restaurant:

 • Menaxher/e,
 • Zv Menaxher/e,
 • Kuzhinier/e,
 • Nd Kuzhinier/e
 • Kamarier,
 • Banakier/e.

Inkurajohen të gjithë kandidatët të të gjitha moshave të aplikojnë duke plotësuar aplikacionin e Kompanis Viva Fresh Store ose CV-në dhe ta dërgojnë përmes e-mail adresës elektronike human.resources@vivafresh-rks.com ose në pikën më të afërt në Viva Fresh Store,

Në aplikacion duhet të shënoni qytetin për të cilin aplikoni.

TAGS: Viva Fresh Store, Hani i ElezitKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 3873
Kategoria Të tjera
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Hani i Elezit
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC
Copyright © 2020 - KosovaJob LLC