Viva Fresh Store

Vende të lira të punës (Prishtinë)

	 	 

Konkurs punësimi për Prishtinë

Kompania Viva Fresh shpall konkurs për pozitat :

Market:

  • Department Menaxher/e
  • Pranues malli
  • Përgjegjës i çmimeve
  • Arkatare
  • Sektorist/e
  • Depoist

Restaurant:

  • Kuzhinier/e
  • Nd Kuzhinier/e
  • Kamarier
  • Banakier/e

Inkurajohen të gjithë kandidatët të të gjitha moshave të aplikojnë duke plotësuar aplikacionin e Kompanis Viva Fresh Store ose CV-në dhe ta dërgojnë përmes e-mail adresës elektronike human.resources@vivafresh-rks.com ose në pikën më të afërt në Viva Fresh Store.

Në aplikacion duhet të shënoni qytetin për të cilin aplikoni. (Aplikacionet për punë mund t’i gjeni në të gjitha pikat e Viva Fresh)

TAGS: Viva Fresh StorePrishtineKosovaJobVende PuneNjoftime PuneOferta PunePortal PuneLyp PuneVende te lira PuneKerko Pune

Shikime 10351
Kategoria Të tjera
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC