Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

IQ Synergy hap konkurs për punetorë që flasin gjuhën Germane ne fushën e Telemarketingut për produktet Telesales Strom Gas & Umfrage Mafo

Kompania ofron:

  • Kushte te mira, me pauza te shkurta dhe te gjata
  • Paga Fixe (Garantuar) + Provisone
  • Orari i punës prej ora 09:30 - 17:00 nga e Hëna - Premte
  • Shtune e Diel pushim

Konkuroni tani permes numrit të telefonit Whatsapp ose Viber: +383 43 731 950

Adresa: Tophane 10000 Prishtine

Shikime 4,918
Kategoria Telekomunikim
Skadon 05/10/22 (10 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management