1
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Egzona Jewelry shpallë konkurs pune për poziten:

Shitëse (2)

Kualifikimet:

  • Përvojë pune si shitëse në një mjedis të ngjashëm
  • Aftësi të shkëlqyera komunikimi dhe sjellje miqësore me klientët.

Lokacioni: Albi Mall

Mënyra e aplikimit:

Të interesuarat mund të dërgojnë CV në email: egzonahandmade@gmail.com

Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 29/05/24 (5 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet