1
PREMIUM PLUS
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
Butiku Lifestyle shpall konkurs pune per:

Pergjegjës

Lokacioni: Prizren
  • Vlen vetem per meshkuj.
Paga e larte dhe kushte atraktive te punes.

Aplikoni duke telefonuar ne numrin: 049 958 223

Kategoria Menaxhment
Skadon 21/12/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prizren
KosovaJob është rrjeti më i madh i punësimit në Kosovë i certifikuar nga Bureau Veritas me ISO 9001:2015 Standardet për kualitet