Metal Art Design

Arkitekt/e për konstruksione metalike

	 	 

Metal art design SH.P.K.

Kërkojmë punëtorë për plane arkitekturale për konstruksione metalike.

Detyrat kryesore:

  • Vizatimi dhe detajimi i planeve për ndërtime metalike: dyer, dritare, konstruksione me xhama, gilindera, shkallë, veranda, terasa, fasada, konstrukcione strukturale, konstruktione design, konstrukcione individuale
  • Projektet bëhen për tregun Zvicrran dhe duhet t'i përmbushin standardet e Zvicrrës.

Me kontratë pune

Rroga mujore 600 – 1000 EUR

Orari i punes 08:00 – 17:00

Kontakti +383 49 608 336

Drejtor menaxhues: Besart Mataj

Kandidatët e interesuar duhet të dërgojnë CV në e-mail adresën: 

rm@metal-art-design.com
Shikime 2229
Kategoria Arkitekturë
Skadon 1 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC