German Medical Award

Agjent/e të Shitjes (50)

	 	 

KERKOJME 50 AGJENT TE SHITJES

Deshironi një punë stabile e ne veçanti një punë me orar flexibil dhe të ardhura shumë të mira??

Atëher NXITONI!

Kompania.me renome botërore në fushën e shitjeve të produkteve mjekësore German Medical Award, kerkon 50 AGJENT TE SHITJES, në tërë territorin e Kosovës!!

Kushtet qe duhët plotësuar:

 • Te jetë komunikativ/e
 • Të ketë se paku Arsimin e Mesëm te përfunduar
 • Veturë ne dispozicion ( jo e domosdoshme)
 • Çiftet ( mashkull femer) kanë përparësi
 • Energjik dhe te gatshem per punë të menjëhershme

Kompania ofron:

 • Kushte jashtëzakonisht te mira pune
 • Orar flexibil ( 4 orë punë)
 • Udhëtime te rregullta jashtë vendit
 • Pagë me standarde Evropiane ( 600€ +)
 • Trajnime pa pagesë
 • Çertifikim pas trajnimeve

Krejt çka ju duhët:

Dergoni nje CV me nje foto ne email adresen e dhënë me poshtë, dhe ekipi ynë do ju kontkatojë ne kohën më të shkurt te mundur

aplikoketu@outlook.com

045/100-094

Ju lutem na kontaktoni edhe permes telefonit ne orarin 10 deri ne 15

Shikime 8644
Kategoria Shitje
Skadon 1 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Gjithë Kosovën
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC