Di Casa Home Design

Monter, Ndihmës Monter, Punëtorë ngarkim-shkarkim (Prishtinë, Pejë)

	 	 

"DICASA HOME DESIGN NJESIA PRISHTINE DHE PEJE”

SHPALL KONKURS PUNE PER KETO POZITA

  • Punëtorë ngarkim-shkarkim
  • Monter
  • Ndihmës Monter

Adresa Prishtine : Magjistralja, Prishtine-Ferizaj Kilometri 3
Pristina Rrethi I Qagllavices

Adresa Peje : Rruga Beteja Koshares, Rrethi te dulia 

NUMRI  I KONTAKTIT:+383 48 60-00-02

Shikime 1291
Kategoria Të tjera
Skadon Skadon: SOT
Orari Full Time
Lokacioni
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC