Hotel Begolli

Pastruese (Mirëmbajtëse) (2)

	 	 

Hotel Begolli shpall konkurs per ketë pozitë;

Lokacioni: Prishtinë

  • Pastruese (Mirëmbajtëse) (2)

DETYRAT DHE PËRGJEGJËSITË:

  • Mirëmbajtja e dhomave te hotelit;

Kandidatët e interesuar duhet të na telefonojnë në 044507231.

Viber:  +38344507231

Shikime 1041
Kategoria Hoteleri
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC