Sunnyhill Tech

Agjent/e të Gjuhës Franzece (3), Gjermane (2), Portugeze (2) dhe Italiane (2)

	 	 

Sunny Hill Tech është në kërkim të 3 agjentëve në gjuhën franceze, 2 në gjuhën gjermane, 2 në gjuhën portugeze dhe 2 në gjuhën italiane

Kushtet të cilat duhet plotësuar janë:

  • Të ketë njohuri në njëren nga gjuhët e kerkuara
  • Të jetë komunikativ (njohuritë në shitje janë përparësi)

Çfarë ofrojmë:

  • Sigurim shëndetësorë
  • Pushime vjetore me pagesë
  • Pagë shumë të mirë + bonuse
  • Ambient shumë i mirë i punës
  • Trajnime profesionale në shitje

Të gjithë të interesuarit të dërgojnë CV-në në këtë Email adresë:
team@sunnyhilltech.ch

Shikime 2078
Kategoria Telekomunikim
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC