Express Restaurant

Kamarier/e

	 	 

KËRKOJMË 1 KAMARIER

Express Restaurant është njësi biznesi e rrjetit zingjiror të marketeve Maxi Supermarket në Prishtinë.

Përgjegjësit në punë:

  • Respektim të orarit të punës.
  • Siellje dhe Komunikim professional.
  • Fleksibil dhe Dinamik gjatë punës.

Çfarë ofrojm për ju:

  • Ambient të këndshëm në punë.
  • Shujtë ushqimi dhe pije ditore gratis.
  • Kontrat të rregullt pune.
  • Pagë atraktive.
  • Dy ditë pushim javor (Shtune dhe Dielle).
  • Staf miqësor.

Të gjithë të interesuarit të lajmrohen në numrin e telefonit : 049501959 ose 044514488

Adresa: Zona Industrale, Rr.Aziz Abrashi 10000, Prishtinë Kosovë.

 

Shikime 821
Kategoria Gastronomi
Skadon Skadon: SOT
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC