Mulliri - The Coffee Company

Shitëse, Sanitare, Ndihmëse në Banak (Prishtinë, Prizren)

	 	 

Kompania e kafesë "MULLIRI VJETER" tashmë e dashur dhe e mirënjohur me prodhimet e saj të kafesë me të njëjtin emër, e pranishme në treg me një shumëllojshmëri produktesh dhe me një rrjet dyqanesh ne Shqipëri, tashme do e gjeni dhe ne Kosove.

Kriteret per pozicionin "Asistente sherbim klienti ose Shitese" :

  • Te kete aftesi shume te mira komunikimi,
  • Te kete aftesi organizimi dhe bashkepunimi,
  • Mosha 18- 25 vjec,
  • Te jete energjike, pozitive dhe e buzeqeshur,
  • Eksperienca nuk eshte kriter por perben avantazh,
  • Cv duhet te kete patjeter te bashkengjitur foton.

Kriteret per pozicionin "Sanitare"  & "Ndihmese ne banak" :

  • Te kete aftesi te mira komunikimi,
  •  Mosha 35- 40 vjec,  
  •  Eksperienca nuk eshte kriter por perben avantazh,  
  • Te menaxhoje ngarkesen e fluksit te punes.

Dergoni CV ne hra@mullirivjeter.com dhe numer cel +383 49 868 003

Afati i fundit per aplikim: 24 Shtator, 2021

Shikime 1413
Kategoria Gastronomi
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC