Tiffany National Restaurant

Ndihmës Kuzhiner/e

	 	 

estauranti Tiffany National Restaurant shpallë konkurs për pozitën:

Ndihmës Kuzhiner/e

 

Kandidatët preferohet të kenë përvojë pune adekuate si dhe aftësi të mira komunikimi. 

Te interesuarit te lajmerohen ne numrin e telefonit: +38344350550 

Shikime 812
Kategoria Gastronomi
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC