Alko Group

Zyrtar/e Juridik/e

	 	 

Pozita e punës: Zyrtar/e Juridik/e

Kriteret e punës:

  1. Fakulteti juridik
  2. Përvojë e dëshirueshme pune (njohja e ligjeve në lëmin e investimeve në ndërim, dhe lëmin e prodhimit)
  3. Njohja e gjuhës angleze,
  4. Njohuri në përdorimin e kompjuterit (MS Office)
  5. Të ketë patent shofer

Konkursi mbetet i hapur deri më: 03.09.2021

Të gjithë kandidatët e interesuar të dërgojnë CV-n e tyre përmes postës elektronike info@alkogroup.net apo fizikisht në zyret e kompanisë. Prishtinë, Bedri Berisha, Objekti B,Lokali nr.1(Rruga “C” )
Për çdo paqartësi apo pytje mundeni të na telefononi edhe në numrin e telefonit +383 44 180 159

Shikime 2881
Kategoria Juridik
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC