Prince Coffee Shop

Punetorë në prodhimin e akulloreve, Pastruese

	 	 
Prince Coffee Shop kerkon:
  • Pastruese;
  • Punetorë në prodhimin e akulloreve
Kriteret:
  • Njohuri elementare në lëminë perkatese;
  • I përgjegjshëm, komunikues dhe bashkëpunues;
Lokacioni: Prishtinë
Të interesuarit të na kontaktojnë në nr. e tel. +38348224225 dhe  e-mail halim.recica@princecoffeeshops.com 
Shikime 925
Kategoria
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC