Arteg

Shitëse (5)

	 	 

Pozita: 5 Shitëse femra

Në këtë konkurs duhet te shtohen edhe keto kritere:

1. Mosha 19 - 27 vjece 
2. Përvoje pune në shitje 
3. Fleksibiliteti dhe korrektësia në punë
4. Kerkohet CV dhe një foto

Adresa: Albi Mall Kati 0 
Të interesuarit le të aplikojnë me ane te numrit apo emailit si ne vazhdim:
Nr. Kontaktues: +383 49 618 950
Email: ks@arteg.al
Shikime 834
Kategoria Shitje
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC