Egzona Krasniqi

Shitëse (Prishtinë, Ferizaj, Prizren)

	 	 
 Egzona Krasniqi Handmade eshte ne kerkim te puntoreve per poziten e meposhtme:

Shitëse ne dyqan me aksesor punim dore

 
Vendi:
Ferizaj ne QT Ring Mall 3 vende te lira
Prishtine ne QT Albi Mall dhe Pallati i Rinisë 4 vende te lira
Prizren ne QT Galeria 2 vende te lira
 
Te interesuarat per pozitat e punes mund te dergojm CV-te e tyre ne email:
egzonahandmade@gmail.com
Shikime 3059
Kategoria Shitje
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC