1AMD

Pastruese

	 	 

Konkurs për:

Pastruese

Përgjegjësitë dhe detyrat:

  • Mirëmbajtja e nivelit të lartë të pastërtisë në të gjitha hapësirat e banimit;
  • I/e orientuar drejt detajeve dhe në gjendje të mbaj nivel të lartë të përgjegjësisë;
  • Pastrimi I mjeteve të punës pas perdorimit të tyre;

Kriteret:

  • Të ketë përvojë pune
  • Mosha: 18-45 vjeçare

Orari i punës: 5 orë në ditë

Lokacioni: Prishtinë, Lagjja Bregu i Diellit dhe Fshati Ndërkombëtar

Të interesuarit mund të dergojnë me tekst, shënimet e tyre në viber në këtë numrër: 049 425 425

Konkursi eshte i hapur per 4 dite (deri me date 22.08.2021).

 

Shikime 959
Kategoria Të tjera
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC