Buna Group

Call Agent (Eng) (f)

	 	 
Kompania Buna Group hap konkurs për
Call Agent (Gjuhe Angleze) - femra
 • Aplikantet nevojitet të plotësojnë këto kushte:

  • Preferohen aftësi të shkëlqyera të shërbimit ndaj klientit dhe përvojë e mëparshme në shitje;
  • Komunikime verbale entuziaste, miqësore dhe profesionale;
  • Njohuri të gjuhë Angleze;
  • Kryen regjistrimin, kontrollimin e faturave;
  • Të ketë së paku (1) vite përvojë pune në të njëjtin drejtim;

Mund te na kontaktoni ne kete numer: +38344343330 ose  buna.group@hotmail.com

Shikime 2085
Kategoria Financa
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC