Libraria Globi

Shitëse në Librari (2)

	 	 

Libraria "GLOBI", shpall konkurs për:

Shitëse në Librari (2 Pozita)

Lokacioni: Prishtinë

Kushtet:

  • Të ketë të mbaruar minimum shkollimin e mesëm;
  • Eksperienca e punës në pozita të punës të ngjashme së paku 1-2 vite;
  • Të ketë aftësi të mira komunikimi dhe organizimi me klientët;
  • Të ketë aftësi të mira komunikimi me stafin e punës;
  • Të ketë njohuri bazike rrethë programeve të kompjuterit (MS Office, Internet) etj.
  • Të jetë e gatshme të punojë me ndërrime sipas nevojave të kompanisë.

Mënyra e aplikimit:
Të interesuarat të dergojnë CV në në email: librariaglobi@gmail.com
Telefon: 044/665-687.

Vetem kandidatet e rrethit te ngushte do te ftohen per interviste.

Shikime 4114
Kategoria Shitje
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC