Agimi Company

Asistent/e i/e Shitjes

	 	 

Asistent i Shitjes 

Agimi Company hap dyert për persona me aftesi në shitje, personat e sukseshem sigurojnë vend pune afatgjatë!

Kualifikimi:

  • Të ketë të mbaruar së paku shkollën e mesme,
  • Të ketë aftësi të shkëlqyeshme komunikimi me punonjësit dhe klientët,
  • Të ketë aftësi për të punuar nën presion dhe me orar fleksibil,
  • Preferohet njohja e Gjuhës Angleze,
  • Njohuri të shkëlqyeshme të kompjuterit.

Mënyra e Aplikimit:

Kandidatët e interesuar mund t'i dërgojnë CV së bashku me dëshmite e shkollimit dhe përvojës së punës përmes e-mail adresës: info@agimicompany.com

Konkursi është I hapur 30 ditë nga dita e publikimit.

 
Shikime 1942
Kategoria Shitje
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Kastriot
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC