ENI Fast Food

Kuzhinier/e, Kamarier/e, Shankist/e, Pastrues/e

	 	 

Fast Food Eni në Fushë Kosovë shpall konkurs për: 

  • Kuzhinier (1)
  • Kamarier (1)
  • Shankist (1)
  • Pastrues (1)

Kushtet që duhet plotësuar:

  • Përvojë pune; 
  • Shkathësi të mira organizative;
  • Aftësi të mira të komunikimit verbal;
  • Mosha: mbi 19 vjeçare.

Fast Food Eni kërkon persona të cilët janë shumë bashkëpunues dhe punojnë konfort interesit të përbashkët dhe në dobi të klientit për shërbime cilësore.

Të interesuarit të kontaktojnë në numrin e telefonit 044 805 240.

Shikime 597
Kategoria Gastronomi
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Fushë Kosovë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC