Ritello

Agjentë të Shitjes (35)

	 	 

Bayer MEDIBREX  shpall konkurs per 35 agjent te shitjes

Kompania Gjermane MEDIBREX kerkon 35 Agjent te shitjes!

Gjithe Kosoven

Deshironi qe endrrat per nje pune te mire dhe stabile tu behen realitet, ateher aplikoni!

Kushtet te cilat duhet plotesuar per agjent te shitjes  jane si ne vijim:

 • Te kete Patent shofer te kategorise B
 • Te kene veture personale apo ne shfrytezim
 • Te jene Komunikative (njohuri ne shitje direkte)
 • Arsimimi i mesem (te pakten)
 • Ciftet kan perparesi ( Mashkull Femer)

Kompania ofron kushte shume te mira pune

 • Paga me standarde Evropiane
 • Udhetime te rregullta jasht vendit
 • Seminare ne baza mujore
 • Trajnime 1 javore
 • Certifikim pas trajnimeve (Te njohura nderkombetarisht)
 • Mundesi pune edhe ne shtetet e Bashkimit Europian

Te gjithe te interesuarit te aplikojne permes kesaj email adrese

Medibre.company@gmail.com

Per ndonje informate shtese mund te kontaktoni ne keta numra te telefonit!

049/211-501 &  045/611-512

prej ores 10:00 deri 15:00

Shikime 3639
Kategoria Shitje
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Gjithë Kosovën
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC