Innovative Solutions SRL

Njohës të Gjuhës Frënge (Frëngjisht)

	 	 

Njohës të Gjuhës Frënge (Frengjisht)


Ne Innovative Solutions kemi nevoje per nje njohes/e te gjuhes frenge.
Puna ka te beje me ofrimin e ndihmes per applikacionet e zhvilluara nga ne, si dhe pergaditjen e raporteve te ndryshme (jo shitje).

  • Pervoja e punes nuk eshte e nevojshme, per shkake se do trajnoheni nga kompania jone.
  • Perparesi nese keni jetuar ne Belgjike/France/CH.
  • Ofrojme kontrate pune sipas ligjeve ne Kosove, me mundesi pune edhe nga shtepia.


Ju lutemi na dergoni CV ne contact@innosolutions.io para dates 21 Gusht.

Shikime 1360
Kategoria Telekomunikim
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC