Trimark BPO

Call Agent (Gjuha Holandeze)

	 	 

Nëse flisni Holandisht dhe po kërkoni një punë komode nga shtëpia juaj, jeni pikërisht personi që Trimark BPO po kërkon.

Bëhuni pjesë e skuadrës sonë Holandeze. Pagë fillestare prej 900 euro (neto). Aplikoni tani duke dërguar CV-në tuaj në adresën: info@trimark-bpo.com ose na kontaktoni në numrin 00355 69 70 40 860.

Po të presim!

Shikime 438
Kategoria Telekomunikim
Skadon 23 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC