HERTA - Depo e tekstilit me shumicë

Punëtorë në Depo

	 	 

Depo e tektilit me shumice HERTA deshiron te zgjeroj stafin dhe po kerkon punetor ne depo.

Vendi i punes: Fushe Kosove

Paga fillestare: 300€

Te gjithe te interesuarit mund te aplikojne duke na kontaktuar me ane telefonit ne kete numer:

049 789 476 ose 049 789 472 apo mund te dergoni CV-te tuaja ne emailin: herta2014@hotmail.com

Shikime 1131
Kategoria Logjistikë
Skadon 21 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Fushë Kosovë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC