EBC Company

Menaxhere e Pikës

	 	 

EBC Cosmetics është zinxhir i dyqaneve të një game të gjerë produktesh të kozmetikës në Kosovë. Kjo gamë përfshin grimin, parfumat, përkujdesjen për fytyrën, trupin, flokët dhe të tjera.
Kompania është themeluar në vitin 1993 dhe që atëherë ajo vazhdon të jetë lider sa i takon produkteve kozmetike.
EBC është e njohur për origjinalitet dhe ekskluzivitet për sjelljen e brendeve më prestigjioze botërore.
EBC Cosmetics ka 8 dyqane zyrtare të shitjes në Kosovë dhe platformen EBC SHOP për blerje online ebc.shop , ku mund të bëni blerje online.

EBC cosmetics shpall konkurs për pozitën Menaxhere e pikës. (Prishtinë)

Profili juaj

  • Të përmbushni kriteret për vendin e punës, të jeni pozitive, e përkushtuar dhe të ju pelqejë kjo industri.

Kualifikimet:

  • Të keni përvojë pune menaxheriale
  • Të keni diplome Bachelor
  • Të keni aftësi të shkëlqyera bashkëpunuese dhe organizuese
  • Të keni aftësi prezantimi të shkëlqyera
  • Të keni njohuri të mira të gjuhës anglez
  • Të keni etike në punë
  • Të përcjellë realizimin e planit të shitjes

Të interesuarat të dërgojnë CV-në deri me 15.08.2021 në email-in tonë zyrtar: info@ebc-company.net

Shikime 1634
Kategoria Menaxhment
Skadon 18 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC