Viva Fresh Store

Arkatare, Sektorist/e, Depoist (Gjilan, Kamenicë, Pozhoran, Viti, Kaçanik dhe Hani i Elezit)

	 	 

Për të aplikuar duhet të klikoni në butonin :

Shikime 856
Kategoria Shitje
Skadon 2 ditë
Orari Full Time
Lokacioni
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC