Tregu Group

Sektoristë (Meshkuj), Arkatare, Shitës i pemve dhe perimeve

	 	 

KONKURS PUNËSIMI

Tregu Group me rastin e hapjes së pikes së re tek Rruga C në Prishtinë shpallë konkurs për këto pozita:

  • Sektoristë (Meshkuj)
  • Arkatare
  • Shitës së pemve dhe perimeve

Detyrat dhe përgjegjësitë:

  • Përvojë pune të shitjes me pakicë.
  • Përgjegjësi për sektorin e caktuar.
  • Aftësi të mira komunimkimi.
  • Ambicie dhe motivim.

Apliko për tu bërë pjesë e një vendi të ngrohtë me kushte të mira pune.

Si të aplikoni?

Kandidatët e interesuar, mund të zgjedhin të aplikojnë nëpërmjet njëres nga këto mënyra:

  • Online në Web: www.tregugroup.com
  • Email Adreses: info@tregugroup.com
  • Apo dergoni CV-në në Viber: +383 49 933 576

Shikime 965
Kategoria Shitje
Skadon 14 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC