YLLI PASHTRIKU

Agjente të Shitjes për Prishtinë (4), Agjente të Shitjes për Gjakovë (2)

	 	 

SH.P.K.YLLI PASHTRIKU  eshte kompani me pervoje shumevjeqare ne industrine e lengjeve dhe hotelerise.

Te gjithe te interesuarat qe duan te jene pjese e stafit tone, ftohen te aplikojne per pozitat e hapura:
 

 Agjente te shitjes per Prishtine (4)

Agjente te shitjes per Gjakove (2)

 
DISA NGA DETYRAT KRYESORE PER POZITEN:
  • Ruan klientët ekzistues dhe gjen kliente te rinj;
  • Zgjeron rrjetin dhe distribuimin e produkteve.
KUALIFIKIMET
  • Patent shofer, kategoria B;
  • T'i pershtatet orarit te punes;
  • Te jete e pershtatshme per pune ekipore.
SI TE APLIKOHET:
 
CV-ne tuaj mund ta dergoni ne email adresen: ylli_pashtriku@hotmail.com  apo te kontaktoni ne numrin e telefonit: 044-260-960, +38343833320 apo +38349507555
 
Afati i fundit per aplikim: 11 Gusht, 2021
Shikime 1387
Kategoria Shitje
Skadon 14 ditë
Orari Full Time
Lokacioni
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC