Grand Store

Pastrues/e, Menaxher/e i/e Pastrimit

	 	 

GRANDSTORE  hap konkurs për:

Pastrues/e

Përgjegjësitë dhe detyrat:

  • Mirëmbajtja e nivelit të lartë të pastërtisë në të gjitha hapësirat e qendrës;
  • I/e orientuar drejt detajeve dhe në gjendje të mbaje nivel të lartë të përgjegjësisë;
  • Pastrimi I mjeteve të punës pas perdorimit të tyre;
  • Sipas nevojës kryen dhe detyra të tjera të caktuara nga udhëheqësi;

Menaxher/e e Pastrimit

Pergjegjesite dhe detyrat: 

  • Mbikqyrja e puntorëve,
  • Rregullimi I orareve të punetorëve,
  • Mbikqyrja dhe mirëmbajtja e pajisjeve higjienike,
  • Të ketë afëtsi të shkëlqyera komunikuese,
  • Mbikqyrja dhe pastrimin e hasirave të qendrës,
  • I/e orientuar drejt detajeve dhe në gjendje të mbaj nivel të lartë të përgjegjësisë.

Lokacioni: Prishtinë, Veternik.

Të interesuarit mund të na kontaktojnë përmes numrit të kontaktit 049/545/057 apo email: hr@grandstore-ks.net

Afati i fundit per aplikim: 09 Gusht, 2021.

Shikime 582
Kategoria Të tjera
Skadon 12 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC