Solu Group

Agjent/e të thirrjes në gjuhën Shqipe (50), Supervisor/e (2)

	 	 

Kompania Solu Group hap konkurs për këto pozita:

 1. Agjent/e të thirrjes në gjuhën Shqipe (zyre ose remote) - 50 vende
 2. Supervisor/e (2)

Kualifikimet:

 • Aftësi të shkëlqyera komunikimi, ndërpersonale dhe përvojë pune në sektorin për shërbim ndaj klientit
 • Aftësi të mira kompjuterike
 • Aftësi te mira organizative
 • Aftësi të punës nën presion

Ne ofrojmë

 • Pagë konkuruese bazuar ne aftësitë e juaja komunikative
 • Ambient i mire pune
 • Trajnime profesionale ne shitje
 • Zhvillim personal ne shitje, menaxhment dhe marketing
 • Mundësi për avansim ne karrierë

Të gjithë të interesuarit mund të aplikojnë duke dërguar CV-në e tyre në email adresën solugrouphr@gmail.com

Shikime 6779
Kategoria Telekomunikim
Skadon 11 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC