TERMOPAN

Punëtor për dyer të Aluminit (5)

	 	 

Npsh Termopan  shpall konkurs  për  vende të reja të punës.

(5) Puntorë për dyer të Aluminit

Kushtet për Aplikim:

  • Të kenë iniciativë dhe kreativitet lidhur me procesin e punës,
  • Të posedoj aftësi për të punuar në grup dhe aftësi për të ju përshtatur ndryshimeve eventuale.

Të interesuarit të dergojn CV në emailin: termopan_pr@hotmail.com apo të kontaktojnë në Nr.Tel +383 44  258 638.

Shikime 931
Kategoria Shitje
Skadon 2 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC