Star Hill

Kamarier/e

	 	 

Kamarier/e

  • Te kete pervoje pune;
  • Te kete paraqitje profesionale dhe te jete I shoqerueshem:
  • Njohja e gjuheve te huaja ( sidomos ajo Angleze );
  • SIpas kerkeses se mbikqyresit kryen edhe pune tjera qe nderlidhen me vendin e punes.

CV te dergohen ne email : info@starhillhotel.com  ose mund te kontakoni ne +383-44-646-015

Shikime 651
Kategoria Hoteleri
Skadon Skadon: SOT
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC