EN Services

Agjent/e telefonik/e në gjuhën Gjermane

	 	 

Ne ofrojmë vende pune permanente, me orarë të plotë! 
Nëse je Gjermano – folës, eja në ekipën tonë.

Lokacioni: Prishtinë

Kualifikimet:

  • Njohja e mirë e gjuhës Gjermane (obligative) - Niveli B1 dhe B2

Përgjegjësitë: 

  • Aftësi të mira komunikuese,
  • Aftësi në punë grupore.

Çfarë ofrojmë ne?

  • Pagë fikse 500€
  • Bonuse sipas përformancës

Kontakt: +383 49 441 810 (viber)

Shikime 3257
Kategoria Telekomunikim
Skadon 7 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC