Minna Fashion

Rrobaqepëse (10) - Prishtinë, Gjilan

	 	 

Konkurs pune

Pozita: Rrobaqepese(10)

Lokacioni: Prishtine dhe Gjilan

Me rastin e rritjes se kerkeses per veshjet ekskluzive te prodhuara nga MINNA Fashion, ne po rrisim edhe stafin. Apliko per poziten rrobaqepse ne dy lokacionet tona, Prishtine dhe Gjilan.

Kriteret per punesim:

  • Mosha: 18 deri ne 55 vjeq
  • Shkathtesi te shquar ne qepje me makine
  • Pagesa minimale prej 490euro
  • Bonuse ne performance
  • Kontrate fillestare prej 6 muaj, me mundesi vazhdimi, varesisht nga performanca ne pune.

Kompania ofron ambient pune dhe trajtim te punesuarve me standard evropiane, te cilat po permirsohen cdo dite e me shume.

Te interesuarit mund te aplikojne ne numrin e telefonit 045900069.

Shikime 1219
Kategoria Të tjera
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC