Ritello

Agjentë/e të Shitjes (20)

	 	 

KEMI DISA VENDE PUNE PËR JU NË KOMPANIN TONË GERMAN HEALTHCARE

German Healthcare po kërkon 20 Agjentë/e të Shitjes që t’i bashkohet ekipit tonë në Kosovë

Ne ofrojmë:

 • Pagë atraktive me standarde Evropiane dhe bonuse;
 • Orar shumë të përshtatshëm, prej vetëm 4 orë në ditë;
 • Ambient cilësor pune & ekip bashkëpunues:
 • Trajnime të vazhdueshme për strategjitë e shitjes
 • Mundësi avansimi dhe zhvillimi në karrierë;
 • Udhëtime te rregullta seminarike ne Evrope
 • Pune atraktive, e papare ndonjeher ne Kosove
 • Nëse je person dinamik
 • Të pëlqen shitja
 • Posedon patentë shofer
 • Veture ne sherbim
 • Çiftet kan perparesi (Mashkull Femër)

Ke dëshirë ti bashkohesh një ekipi energjik dhe një kompanie ndërkombëtare, dërgoje CV-në me subjekt për pozitën përkatëse

Email aplikoketu@outlook.com

Tel: 045/342-505

Afati i fundit per aplikim: 20 Korrik, 2021

Shikime 2950
Kategoria Shitje
Skadon 7 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Gjithë Kosovën
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC