Beriflapp

Senior ReactJS Developer (2)

	 	 

Senior ReactJS Developer (2)

Në kompaninë Beriflapp, jemi në kërkim të dy Senior ReactJS Developer të bëhen pjesë e ekipit tonë në Prishtinë.

Ofrojmë:

  • Projekte sfiduese dhe interesante;
  • Pagë konkuruese;
  • Ekip profesional në bashkëpunim me kompani nga Zvicra;
  • Zyrë e re dhe moderne në Prishtinë, etj.

Kërkesat:

  • React With Hooks;
  • TypeScript;
  • JavaScript/ES6;
  • Aftësi shumë të mira të komunikimit në gjuhën angleze.

Personat e interesuar mund të na dërgojnë CV-në e tyre në email adresën: jobs@beriflapp.com

Afati i fundit për aplikim: 31.07.2021

Shikime 1900
Kategoria Informatikë
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC