Beriflapp

Senior Full Stack Engineer (2)

	 	 

Senior Full Stack Engineer (2)

Në kompaninë Beriflapp, jemi në kërkim të dy Senior Full Stack Engineer të bëhen pjesë e ekipit tonë në Prishtinë.

Ofrojmë:

  • Projekte sfiduese dhe interesante;
  • Pagë konkuruese;
  • Ekip profesional në bashkëpunim me kompani nga Zvicra;
  • Zyrë e re dhe moderne në Prishtinë, etj.

Kërkesat:

Frontend

  • React With Hooks;
  • TypeScript;
  • JavaScript/ES6.

Backend

  • Java;
  • Spring stack (Spring boot, Spring MVC).

Personat e interesuar mund të na dërgojnë CV-në e tyre në email adresën: jobs@beriflapp.com

Afati i fundit për aplikim: 31.07.2021

Shikime 1343
Kategoria Informatikë
Skadon 3 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC