Fidèle

Punëtore / Shitëse (5)

	 	 

Butiku Fidele zgjeron stafin dhe kerkon punetore ne kete pozite:

Punëtore / Shitëse (5)

Te gjithe te interesuarat mund te aplikojne duke u lajmeruar ne numrin +38349559465 ose te paraqiten ne dycanin tone ne adresen: Prishtine, rr. Agim Ramadani (afer Sllovenia Sport)

Shikime 3062
Kategoria Shitje
Skadon 2 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC