Pasta Fasta

Depoist, Shpërndarës i mallit

	 	 
 DEPOIST 
Pergjegjesite :
-Menaxhim i hyrjeve dhe daljeve te mallit.
-Menaxhim i shperndarjes se mallit.
-Shkathtesi,fleksibilitet gjate orarit te punes.
-Korrektesi ndaj pergjegjesive te punes.
Per aplikim ne numrin e telefonit : 049430113

SHPËRNDARËS I MALLIT
Pergjegjesite:
-Pergatitja e mallit per shperndarje ne pikat e Pasta Fastes.
-Korrektesi dhe shkathtesi gjate orarit te punes.
Per aplikim ne numrin e telefonit : 049430113
Shikime 1448
Kategoria Shitje
Skadon 2 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC